Brīzes

Brīzes

Talsu rajons, Kolkas pagasts.

..:: Projekts ir pārdots! ::..

Piedāvājam Jūsu uzmanībai ekskluzīvo projektu un zemes gabalu Brizes, kas atrodas Eiropas ģeogrāfiskajā centrā, pašā jūras krastā, vietā, kur Rīgas līcī ienāk jūras ceļi no Eiropas, īpaši aizsargājamāSlīteres nacionālā parka kāpu zonā.

Zemes gabals 23.57 ha platībā ar brīnišķīgu pludmali 640 metru garumā ir ideāla vieta ekskluzīvas privātas rezidences vai elitāra atpūtas un sporta nodarbību kompleksa celtniecībai.

Zemes gabals atrodas Rīgas līča krastā, Slīteres nacionālā parka teritorijā, 3 kilometru attālumā no Kolkas, Talsu rajona Slīteres pagasta teritorijā. 
Attālums no Rīgas - 100 km, no Jūrmalas - 75 km.

Zemes gabalu klāj saulains priežu mežs. Tajā atrodas 2 stāvu ēka. PSRS laikos zemes gabala teritorija atradās pierobežas zonā, iekļūšana kurā bija aizliegta, tādēļ šajā vietā daba ir saglabājusies tās pirmatnējā izskatā - ar gadsimtu vecām priedēm, kāpām un platu smilšainu pludmali.

Zemes gabals "Brizes"  ir vienīgais Slīteres nacionālā parka teritorijā, kas atrodas jauktajā sabiedriskas un komerc-izmantošanas teritorijā, un uz kura ir pieļaujama būvniecība. Parka pārējā teritorija ir īpāsi aizsargājamā zonā, kurā jebkura veida celtniecība ir aizliegta.

No austrumu puses zemes gabals robežojas ar Rīgas līča pludmali, tās garums ir 640 metri. No pārējām pusēm zemes gabalu aplenc Slīteres nacionālā parka meži.

Zemes gabala teritorijā ir iespējams izveidot ekskluzīvu privātu rezidenci vai elitāru atpūtas un sporta nodarbību kompleksu ar viesu mājiņām, restorānu, tenisa kortiem, sporta laukumiem un jahtklubu.

Zemes gabalam ir saskaņots detālplānojums un saņemts plānošanas-arhitektūras uzdevums.

Kompleksa projekta finansēšana iespējama no ES fondu līdzekļiem.

Drūkāt
Rambler's Top100 Top.LV