// Latvija

Projekti

Ekskluzīvi apartamenti "Villa Lido" Ekskluzīvi apartamenti "Villa Lido"

Jūrmala, Dzintari, Turaidas iela 8.
Kompānija «Westbalt Group» piedāvā jaunu ekskluzīvu dzīvojamo kompleksu «Villa Lido» pašā kūrortpilsētas Jūrmalas sirdī, Dzintaros, pretī «Dzintaru» koncertzālei, 100 metru attālumā no jūras krasta.

Dzīvokļi Saulkrastos Dzīvokļi Saulkrastos

Saulkrasti, Tallinas iela 3 (1. ēka), Tallinas iela 7a (2. ēka).
..:: Projekts ir pārdots! ::..
Projekts „Saulkrastu Nams” – jauna mūsdienīga dzīvojamā ēka ar ļoti mājīgiem ergonomiskiem dzīvokļiem: gaišas un plašas, ērti izvietotas istabas ar pārplānošanas iespējām, kas ļauj pircējam īstenot savu individuālo dzīvojamās telpas vīziju.

Jūrmalas Rezidence Jūrmalas Rezidence

Jūrmala, Jaundubulti, Strēlnieku pr. 50/52.
2011. gada septembrī nodots ekspluatācijā jauns elitārs dzīvojamāis kompleks "Jūrmalas Rezidence" Jūrmalā, Jaundubultos, Strēlnieku prospektā 50/52. Jaunais elitārais dzīvojamais komplekss ietver sevī divas trīsstāvu ēkas ar jumta stāvu ar 66 dzīvokļiem, pazemes autostāvvietas un labiekārtotu teritoriju.

Brīzes Brīzes

Talsu rajons, Kolkas pagasts.
..:: Projekts ir pārdots! ::..
Piedāvājam Jūsu uzmanībai ekskluzīvo projektu un zemes gabalu "Brīzes", kas atrodas Eiropas ģeogrāfiskajā centrā, pašā jūras krastā, vietā, kur Rīgas līcī ienāk jūras ceļi no Eiropas, īpaši aizsargājamā Slīteres nacionālā parka kāpu zonā. Zemes gabals 23.57 ha platībā ar brīnišķīgu pludmali 640 metru garumā ir ideāla vieta ekskluzīvas privātas rezidences vai elitāra atpūtas un sporta nodarbību kompleksa celtniecībai.

Dzīvojamais komplekss "Dzintari" Dzīvojamais komplekss "Dzintari"

Jūrmala, Dzintari, Ķemeru iela 26.
Kompānija “Westbalt Group” piedāvā Jūsu uzmanībai elitārā dzīvojamā kompleksa „Dzintari” projektu pašā Jūrmalas centrā, Dzintaros, blakus Lielupei. Zemes gabala platība – 22519 kv.m., kopējā projekta platība – 30000 kv.m. Projektā paredzēts uzbūvēt 15 četrstāvu dzīvojamās ēkas ar 141 elitāru dzīvokli un daudzfunkcionālu sabiedrisko centru.

Dzīvojamais komplekss Olainē Dzīvojamais komplekss Olainē

Olaine, Jelgavas iela 10a un 28a.
Piedavam pārdošanai biznesa klases dzīvojamā kompleksa projektu ar 220 dzīvokļiem ar kopēju platību 25100 kv.m. Projekts ietver sevī divas sešstāvu dzīvojāmās ēkas, kas atrodas uz diviem blakus esošajiem zemes gabaliem ar kopējo platību 18186 kv.m.

Ekskluzīvi dzīvokļi Rīgā Ekskluzīvi dzīvokļi Rīgā

Rīga, Jugla, Kvēles iela 9.
..:: Projekts ir pārdots! ::..
Ekskluzīvi dzīvokļi ar “pilnu” apdari jaunā De Luxe klases deviņdzīvokļu mājā Kvēles ielā 9, Rīgā. Mājas atrašanās vieta lieliski savieno attīstīto infrastruktūru un ekoloģiski tīro, gleznaino dabu pilsētas ietvaros. Ēkas un dzīvokļu apdarē ir izmantoti augstvērtīgas kvalitātes materiāli.

Villa Jūrmalā Villa Jūrmalā

Jūrmala, Valteri, Piekrastes iela 12a.
..:: Projekts ir pārdots! ::..
Kompānija „Westbalt Group” dod Jums retu iespēju iegādāties ekskluzīvas rezidences projektu Jūrmalā, pašā Lielupes krastā, Valteros, Piekrastes ielā 12a. Zemes gabalam ar platību 2958 kv.m. ir vairāk nekā 60 metru garā krasta līnija.

Drūkāt
Rambler's Top100 Top.LV