Dzīvokļi

Ekskluzīvi apartamenti "Villa Lido" Ekskluzīvi apartamenti "Villa Lido"

Jūrmala, Dzintari, Turaidas iela 8.
Kompānija «Westbalt Group» piedāvā jaunu ekskluzīvu dzīvojamo kompleksu «Villa Lido» pašā kūrortpilsētas Jūrmalas sirdī, Dzintaros, pretī «Dzintaru» koncertzālei, 100 metru attālumā no jūras krasta.

Dzīvokļi Saulkrastos Dzīvokļi Saulkrastos

Saulkrasti, Tallinas iela 3 (1. ēka), Tallinas iela 7a (2. ēka).
..:: Projekts ir pārdots! ::..
Projekts „Saulkrastu Nams” – jauna mūsdienīga dzīvojamā ēka ar ļoti mājīgiem ergonomiskiem dzīvokļiem: gaišas un plašas, ērti izvietotas istabas ar pārplānošanas iespējām, kas ļauj pircējam īstenot savu individuālo dzīvojamās telpas vīziju.

Jūrmalas Rezidence Jūrmalas Rezidence

Jūrmala, Jaundubulti, Strēlnieku pr. 50/52.
2011. gada septembrī nodots ekspluatācijā jauns elitārs dzīvojamāis kompleks "Jūrmalas Rezidence" Jūrmalā, Jaundubultos, Strēlnieku prospektā 50/52. Jaunais elitārais dzīvojamais komplekss ietver sevī divas trīsstāvu ēkas ar jumta stāvu ar 66 dzīvokļiem, pazemes autostāvvietas un labiekārtotu teritoriju.

Ekskluzīvi dzīvokļi Rīgā Ekskluzīvi dzīvokļi Rīgā

Rīga, Jugla, Kvēles iela 9.
..:: Projekts ir pārdots! ::..
Ekskluzīvi dzīvokļi ar “pilnu” apdari jaunā De Luxe klases deviņdzīvokļu mājā Kvēles ielā 9, Rīgā. Mājas atrašanās vieta lieliski savieno attīstīto infrastruktūru un ekoloģiski tīro, gleznaino dabu pilsētas ietvaros. Ēkas un dzīvokļu apdarē ir izmantoti augstvērtīgas kvalitātes materiāli.

Drūkāt
Rambler's Top100 Top.LV