Investīciju projekti

Jurmala dance center Jurmala dance center

«Jurmala dance center» ir Eiropas līmeņa fitnesa un deju skola, kura atrodas Jūrmalā. Mēs rūpējamies par mūsu apmeklētāju labsajūtu un komfortu, tāpēc ar prieku Jums piedāvājam plašu deju un fitnesa stilu izvēli, kā arī jaunu un mūsdienīgu trenažieru zāli.

Daudzfunkcionālais dzīvojamais komplekss Jūrmalā Daudzfunkcionālais dzīvojamais komplekss Jūrmalā

Jūrmala, Bražuciems, Babites iela 5a.
Unikāls piedāvājums Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgū - pārdošanai tiek piedāvāts daudzfunkcionāla dzīvojamā kompleksa investīciju projekts Lielupes krastā. Zemes gabala platība ir 15344 m², projekta kopējā platība 30000 m², teritorijas apbūves blīvums 40%, ēkas stāvu skaits līdz 6 stāviem.

Dzīvojamais komplekss "Dzintari" Dzīvojamais komplekss "Dzintari"

Jūrmala, Dzintari, Ķemeru iela 26.
Kompānija “Westbalt Group” piedāvā Jūsu uzmanībai elitārā dzīvojamā kompleksa „Dzintari” projektu pašā Jūrmalas centrā, Dzintaros, blakus Lielupei. Zemes gabala platība – 22519 kv.m., kopējā projekta platība – 30000 kv.m. Projektā paredzēts uzbūvēt 15 četrstāvu dzīvojamās ēkas ar 141 elitāru dzīvokli un daudzfunkcionālu sabiedrisko centru.

Dzīvojamais komplekss Olainē Dzīvojamais komplekss Olainē

Olaine, Jelgavas iela 10a.
Piedāvājam pārdošanai biznesa klases dzīvojamā kompleksa projektu 100 dzīvokļiem ar kopējo platību 7984 kv.m. Projektā iekļauta sešstāvu dzīvojamā ēka, kas atrodas uz zemesgabala 9051 kv.m. Zemes gabala cena ir 295,000 eiro.

Drūkāt
Rambler's Top100 Top.LV